Więźba dachowa

Oferujemy usługi montażu więźby dachowej i pokrycia dachowego.

Nasze usługi montażu i serwisu uwzględniają wykonanie więźby dachowej, zadaszenia tarasów i drzwi, wykonanie konstrukcji dachowej etc. Działamy w oparciu o specjalistyczne, wysokojakościowe materiały znanych producentów

Drewniana konstrukcja dachowa

Drewniany szkielet (stelaż) dachu, który przenosi obciążenia z pokrycia dachowego.

Więźby należą do konstrukcji ciesielskich. Przekazywanie sił od obciążeń ciężarem własnym, wiatrem i śniegiem pomiędzy poszczególnymi elementami odbywa się poprzez złącza ciesielskie. Podstawowym elementem więźby są wiązary dachowe, wśród których najczęściej spotyka się: wiązary krokwiowe, jętkowe, płatwiowo-kleszczowe, wieszarowe. Dach składa się z kilku wiązarów, na których spoczywa pokrycie dachu oparte za pośrednictwem łat (wąskich desek lub szerokich listew), ewentualnie dodatkowo kontrłat lub deskowania.

Doświadczeni pracownicy

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie mamy sobie równych. Na swoim koncie mamy szereg zadowolonych Klientów – zarówno Indywidualnych jak i Biznesowych. Działamy szybko, sprawnie i co najważniejsze – terminowo.

Kompleksowe usługi

Działamy w oparciu o wysokiej klasy materiały znanych, cenionych w branży producentów. Zapewniamy kompleksowe, nowoczesne, skuteczne i wytrzymałe rozwiązania, dostosowane do potrzeb Klienta. Ceny ustalane są indywidualnie.

MY ZADBAMY O TWÓJ DACH!