Odśnieżanie dachów

Zleć nam odśnieżenie swojego dachu!

Zalegający na dachu śnieg jest zawsze zagrożeniem.

Uwaga Regularne i dokładne odśnieżanie dachu warunkowane jest prawnie (art. 91a Ustawa o Prawie budowlanym).

Nieodśnieżone poszycie dachowe

Mimo że zima to najbardziej urokliwa pora roku, intensywne opady śniegu wymuszają na nas pewne obowiązki. Nieodśnieżone poszycie dachowe może stać się poważnym zagrożeniem – nie tylko dla mieszkańców danej nieruchomości, ale również przechodzących nieopodal ludzi. Jeden metr sześcienny śniegu waży około 90 kilogramów. Biorąc pod uwagę wielkość całego zadaszenia, zalegający nań śnieg stanowi duże obciążenie dla konstrukcji. Uwaga Regularne i dokładne odśnieżanie dachu warunkowane jest prawnie (art. 91a Ustawa o Prawie budowlanym).

Zalegający na dachu śnieg jest zawsze zagrożeniem.

Niezależnie od solidności czy stabilności konstrukcji dachowej. Zaniechanie obowiązku w postaci odśnieżania może doprowadzić pierw do przeciekania dachu, a w skrajnych przypadkach nawet do jego zapadnięcia. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie odśnieżania dachów – zarówno płaskich jak i skośnych, niezależnie od wysokości. Współpracujemy z najlepszymi w tym zakresie fachowcami, posiadającymi niezbędne uprawnienia oraz badania lekarskie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z przepisami BHP oraz sztuką budowlaną, z wykorzystaniem wysokiej klasy, nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu alpinistycznego.

Bezproblemowe usunięcie śniegu!

Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym odśnieżaniem dachów z zastosowaniem specjalistycznych metod i zaawansowanego technicznie i technologicznie sprzętu. Zapewniamy sprawną organizację pracy, gwarantującą szybkie, dokładne i bezproblemowe usunięcie potencjalnego zagrożenia, zgodnie z zaleceniami Klienta.