Usługi dekarskie

Specjalnością naszej firmy są szeroko pojęte usługi dekarskie. Zajmujemy się nie tylko budową nowych dachów, ale również modernizacją oraz serwisem istniejących już poszyć.

Dachy Wrocław – remont bez niespodzianek

Miedzy innymi oferujemy:

To, co wyróżnia oferowane przez nas usługi na tle konkurencyjnych to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Prezentowane przez nas poszycia dachowe charakteryzują się wysoką estetyką i maksymalną żywotnością przez długie lata. Nienaganny design zestawiony z solidnej jakości materiałami sprawia, iż całość doskonale spełnia swoją rolę. Wykonywane bądź renomowane przez nas dachy idealnie współgrają nie tylko z resztą domu, ale również z otoczeniem. Wszystkie dachy wykonywane są przy użyciu wysokiej klasy materiałów oraz nowoczesnego, zaawansowanego zarówno technicznie jak i technologicznie sprzętu. Wieloletnie doświadczenie, świetna znajomość branży dekarskiej, nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych – wszystko to sprawia, że w zakresie budowy czy renowacji pokryć dachowych nie mamy sobie równych. Współpracujemy z najlepszymi w tej kwestii fachowcami, uwzględniając wszystkie wymagania naszego Klienta.

Naszą specjalnością są:

  • Prace ciesielskie – wykonywanie konstrukcji nośnych pokryć dachowych;
  • Nakładanie papy hydroizolacyjnej;
  • Nakładanie blachodachówek;
  • Nakładanie dachówek ceramicznych (niezależnie od rodzaju) oraz gontów;
  • Przycinanie blachodachówek;
  • Uszczelnianie pokryć dachowych;
  • Renowacja dachów;
  • Termoizolacja pokryć dachowych;
  • Pomniejsze prace dekarskie.

Dachy z wielu powodów technicznych i estetycznych są sporą inwestycją na długie lata.

Twój dach musi współgrać z resztą domu jak i wkomponować się w otoczenie.

Nasze usługi są kompleksowe

Wymiana rynien

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz stale uzupełnianej w zakresie nowinek wiedzy, pragniemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług dekarskich. Nasza firma zajmuje się m.in. kompleksową wymianą rynien – zarówno na potrzeby Klientów Indywidualnych (domy jednorodzinne, altanki, garaże) jak i Klientów Biznesowych (firmy, kamienice, restauracje, hotele i obiekty noclegowe etc.).

Ocieplenia i izolacja

Ocieplenie i izolacja dachu to jedyny skuteczny sposób na zminimalizowanie strat związanych z tzn. ucieczką ciepła. Jako specjaliści w zakresie szeroko pojętych usług dekarskich, pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe ocieplenie poszycia dachowego wybranym przez Państwa rozwiązaniem

Malowanie

Nasza firma zajmuje się malowaniem elewacji na potrzeby Klientów Indywidualnych (domy jednorodzinne, garaże, altanki, przybudówki) oraz Klientów Biznesowych (lokale usługowe, kamienice i bloki, hotele i obiekty noclegowe etc.). Działamy wyłącznie w oparciu o specjalistyczny sprzęt i najlepszej jakości farby.

Do jego wykonania powinny być użyte odpowiednie narzędzia i sprzęt.

Odpowiedni specjaliści z kwalifikacjami.

Tylko dobrze dobrane materiały, najwyższej jakości.

Dlatego powinieneś wybrać firmę dekarską z długoletnim doświadczeniem, która posiada odpowiedni sprzęt i umiejętności.

Taka jest nasza firma! My zadbamy o Twój dach!